X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Obrazek News

W tym roku szczególne miejsce podczas finałów zajmował temat elektromobilności, dlatego już w dniu 12 października Trenerzy ŠKODA Auto Szkoła przeprowadzili webinar, który miał za zadanie przygotować młodych mechaników do egzaminu.

Filip Kaczanowski wraz z Filipem Raszewskim przybliżyli uczestnikom informacje dotyczące ładowania aut elektrycznych oraz obalali mity na temat samochodów z napędem elektrycznym.

Podczas finału w sobotę 23 października 2021r. Trenerzy za pomocą krótkiego testu, mieli okazję sprawdzić wiedzę młodych adeptów mechaniki dotyczącą elektromobilności.

„Rynek potrzebuje dobrze wykwalifikowanych mechaników. Przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji kształcenie młodych ludzi w profesjonalny sposób jest niezbędne” – mówi Filip Kaczanowski, Kierownik ŠKODA Autodrom Poznań.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Dziękujemy za zaufanie.

Zespół ŠKODA Auto Szkoła

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022