Szkolenia

dla firm

Każdą flotę charakteryzują zupełnie różne potrzeby, wymagania i możliwości, dlatego do każdego ze szkoleń flotowych podchodzimy indywidualnie, zachowując nasze wysokie standardy bezpieczeństwa. Bardzo doświadczona kadra trenerska z licznymi europejskimi certyfikatami to gwarancja sukcesu, którym jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa Waszych kierowców.

Działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku i już wtedy mieliśmy okazję pracować z największymi flotami

w naszym kraju. Cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę i dodawać nowe propozycje, aby zaspokoić oczekiwania dynamicznie zmieniającego się rynku. Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość.

Skontaktuj się z nami i zobacz, jaki program możemy stworzyć dla Ciebie.

Bezpieczna jazda to przede wszystkim szkolenia dla firm posiadających samochody służbowe dla pracowników. Każdą flotę charakteryzują zupełnie różne potrzeby, wymagania i możliwości, dlatego do każdego ze szkoleń flotowych podchodzimy indywidualnie, zachowując nasze wysokie standardy bezpieczeństwa. Kurs Bezpiecznej Jazdy prowadzi bardzo doświadczona kadra trenerska z licznymi europejskimi certyfikatami. To gwarancja sukcesu. A jest nim podniesienie poziomu bezpieczeństwa Waszych kierowców, zmniejszenie szkodowości we flocie pojazdów firmowych oraz oszczędności na paliwie i elementach eksploatacyjnych samochodów.

Jako Szkoła Bezpiecznej Jazdy przekazujemy kursantom wiedzę na temat metod prowadzenia pojazdów, które zmniejszają ryzyko kolizji. Są to szkolenia grupowe dla kierowców niezależnie od ich poziomu doświadczenia. Zapraszamy także do skorzystania z innych kursów. W ofercie dostępne jest m.in. szkolenie z jazdy samochodem elektrycznym.

Masz pytania?

napisz do nas