Promocje

zobacz wszystkie promocje

Kupuj taniej w pakiecie

Kupując szkolenia I oraz II stopnia w pakiecie, możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Bądź smart, zdecyduj się już teraz na pełen cykl szkoleń, przeżyj niesamowite emocje, podnieś swoje bezpieczeństwo i zachowaj pieniądze w portfelu.

Zobacz dostępne pakiety

Szkolenia z doskonalenia jazdy – promocje: tutaj znajdziesz kursy i szkolenia bezpiecznej jazdy w atrakcyjnej cenie. Następna taka okazja może się tak szybko nie trafić, więc korzystaj z dostępnych obniżek. Akademia Bezpiecznej Jazdy to najlepsze miejsce do doskonalenia praktycznych umiejętności młodych i bardziej doświadczonych kierowców. Zwiększ swoje możliwości i polepsz sposób jazdy w trudnych, wymagających warunkach, a każda Twoja reakcja na drodze będzie świadoma i adekwatna do zagrożenia.

Szkoła bezpiecznej jazdy szkoli kierowców pod okiem doświadczonej i utytułowanej kadry trenerów z międzynarodowymi certyfikatami. Szkolenia i kursy są przeprowadzane na najnowocześniejszej flocie aut na świecie. Skorzystaj z promocji albo wybierz kurs bezpiecznej jazdy lub koniecznie sprawdź szkolenia z bezpiecznej jazdy dla firm.