EVENTY

Wynajem toru

Autodrom Poznań to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. To właśnie tutaj sprawdzisz swoje umiejętności prowadzenia samochodu i wychodzenia z niebezpiecznych manewrów. Co więcej – organizowane tutaj szkolenia podniosą Twoje kompetencje i pewność siebie za kierownicą. Autodrom, znajdujący się przy ul. Głogowskiej 425 w Poznaniu, charakteryzują ogromna powierzchnia, odpowiednio wykwalifikowana kadra trenerska oraz liczne udogodnienia. Wymienione czynniki pozwalają nam na realizację dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy na najwyższym poziomie. Nasz tor to również miejsce, gdzie skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym.

Nasz tor to również miejsce, gdzie skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym. W jaki sposób?

Dobrze przystosowana infrastruktura oraz doświadczenie naszej kadry, pozwalają nam na organizację spersonalizowanych eventów tematycznych, spotkań integracyjnych pracowników czy outdoorowych pikników promocyjnych. Autodrom Poznań jest ciekawą i pożądaną lokalizacją licznych realizacji materiałów filmowych.

Nasze imprezy to innowacyjna forma rozrywki, która dostarczy Wam niesamowitych wrażeń!

Na naszym torze dotychczas zrealizowano m. in.:

 • event otwarty dla mieszkańców Poznania i okolic – Dzień Dziecka z atrakcjami dla młodszych fanów motoryzacji,
 • programy telewizyjne o tematyce bezpieczeństwa, w rolach głównych występowały znane osobowości polskiego show biznesu,
 • liczne szkolenia produktowe,
 • filmy instruktażowe i szkoleniowe
 • cykliczne szkolenia kierowców pokazujące, jak właściwie korzystać z systemów automatyzujących jazdę. Prowadzimy je w ramach europejskiego projektu Trustrononmy,
 • spotkania integracyjne dla firm połączone ze szkoleniami na Autodromie.

Na naszym Autodromie swoje projekty realizowali m. in.:

 

 • Telewizja Polsat,
 • Towarzystwo Edukacji Bankowej,
 • Volkswagen Group Polska,
 • Autostrada Wielkopolska,
 • Cabrio Poland,
 • Autocentrum

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

  PEŁNA OFERTA

  Zobacz pozostałe kategorie

  Zapraszamy do udziału w niezapomnianej przygodzie z motoryzacją. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy profesjonalny kompleks edukacyjny, w którego skład wchodzi ŠKODA Autodrom Poznań oraz najnowocześniejsza infrastruktura kompleksu połączona z posiadającą międzynarodowe certyfikaty kadrą trenerską ŠKODA Auto Szkoła.

  Szkolenia

  Sprawdź ofertę szkoleń dla kierowców, dzięki którym opanujesz sztukę bezpiecznej jazdy