Eventy

Wynajem toru

Autodrom Poznań to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. To właśnie tutaj sprawdzisz swoje umiejętności prowadzenia samochodu i wychodzenia z niebezpiecznych manewrów. Co więcej – organizowane tutaj szkolenia podniosą Twoje kompetencje i pewność siebie za kierownicą. Autodrom, znajdujący się przy ul. Głogowskiej 425 w Poznaniu, charakteryzują ogromna powierzchnia, odpowiednio wykwalifikowana kadra trenerska oraz liczne udogodnienia. Wymienione czynniki pozwalają nam na realizację dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy na najwyższym poziomie. Nasz tor to również miejsce, gdzie skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym.

Nasz tor to również miejsce, gdzie skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym. W jaki sposób?

Dobrze przystosowana infrastruktura oraz doświadczenie naszej kadry, pozwalają nam na organizację spersonalizowanych eventów tematycznych, spotkań integracyjnych pracowników czy outdoorowych pikników promocyjnych. Autodrom Poznań jest ciekawą i pożądaną lokalizacją licznych realizacji materiałów filmowych.

Nasze imprezy to innowacyjna forma rozrywki, która dostarczy Wam niesamowitych wrażeń!

Na naszym torze dotychczas zrealizowano m. in.:

• event otwarty dla mieszkańców Poznania i okolic – Dzień Dziecka z atrakcjami dla młodszych fanów motoryzacji,
  • programy telewizyjne o tematyce bezpieczeństwa, w rolach głównych występowały znane osobowości polskiego show biznesu,
  • liczne szkolenia produktowe,
  • filmy instruktażowe i szkoleniowe
  • cykliczne szkolenia kierowców pokazujące, jak właściwie korzystać z systemów automatyzujących jazdę. Prowadzimy je w ramach europejskiego projektu Trustrononmy,
  • spotkania integracyjne dla firm połączone ze szkoleniami na Autodromie.

Na naszym Autodromie swoje projekty realizowali m. in.:

• Telewizja Polsat,
  • Towarzystwo Edukacji Bankowej,
  • Volkswagen Group Polska,
  • Autostrada Wielkopolska,
  • Cabrio Poland,
  • Autocentrum

Autodrom Poznań to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. To właśnie tutaj sprawdzisz swoje umiejętności prowadzenia samochodu i wychodzenia z niebezpiecznych manewrów. Co więcej, organizowane tutaj szkolenia podniosą Twoje kompetencje i pewność siebie za kierownicą, pozwolą na doskonalenie techniki jazdy.

Autodrom, znajdujący się przy ul. Głogowskiej 425 w Poznaniu, charakteryzują ogromna powierzchnia, odpowiednio wykwalifikowana kadra trenerska oraz liczne udogodnienia. Wymienione czynniki pozwalają nam na realizację dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy na najwyższym poziomie. Nasz tor do jazdy autem w kontrolowanych warunkach to również miejsce, gdzie skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym.

Jako Szkoła Bezpiecznej Jazdy organizujemy różnorodne warsztaty. Zapraszamy na szkolenie z jazdy samochodem elektrycznymszkolenia z bezpiecznej jazdy dla firm.

Masz pytania?

Pełna oferta

Zobacz pozostałe kategorie

Zapraszamy do udziału w niezapomnianej przygodzie z motoryzacją. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy profesjonalny kompleks edukacyjny, w którego skład wchodzi Škoda Autodrom Poznań oraz najnowocześniejsza infrastruktura kompleksu połączona z posiadającą międzynarodowe certyfikaty kadrą trenerską Škoda Auto Szkoła.

Szkolenia

Sprawdź ofertę szkoleń dla kierowców, dzięki którym opanujesz sztukę bezpiecznej jazdy