Fleet Derby 2024

Obrazek News

Škoda Auto Szkoła została ogłoszona zwycięzcą w kategorii szkolenia z bezpiecznej i ekologicznej jazdy podczas tegorocznego konkursu Fleet Derby. W uznanej branżowej rywalizacji, która kształtuje rynek flotowy i wspiera rozwój transportu niskoemisyjnego, Škoda Auto Szkoła wyłoniła się jako lider bezpiecznych i ekologicznych szkoleń.

Odbywający się po raz trzynasty, plebiscyt Fleet Derby, jest prestiżowym wydarzeniem w branży, podczas którego nominowane są najlepsze produkty i usługi mające istotny wpływ na sektor flotowy. W tegorocznej edycji konkursu oddano ponad 250 tysięcy głosów, co podkreśla zaangażowanie i zainteresowanie branży.
W imieniu Škoda Auto Szkoła Polska, nagrodę podczas uroczystej gali odebrał Michał Zmitrowicz, Dyrektor Sprzedaży.

“Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze zaangażowanie w edukację z zakresu bezpiecznej i ekologicznej jazdy zostało docenione na tak prestiżowym forum jak Fleet Derby. To potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku, promując odpowiedzialne i świadome korzystanie z pojazdów na polskich drogach” – powiedział Michał Zmitrowicz.

Sukces Škoda Auto Szkoła w plebiscycie Fleet Derby stanowi potwierdzenie wysokich standardów, jakie firma stosuje w swoich programach szkoleniowych, które nie tylko podnoszą umiejętności kierowców, ale również przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego w transporcie.

Dziękujemy za zaufanie!

Źródło fotografii – Magazyn Fleet

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Fleet Derby 2024

Škoda Auto Szkoła została ogłoszona zwycięzcą w kategorii szkole...

24 czerwca 2024
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Promocja wakacyjna!

Promocja wakacyjna! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promocję na&...

21 czerwca 2024