ŠKODA w służbie Policji

Obrazek News

Od początku istnienia projektów Škoda Auto Lab i Škoda Auto Szkoła z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznej jazdy samochodem zostało przeszkolonych łącznie ponad 100 000 osób. Osiągnięcie takiego wyniku pozwala śmiało powiedzieć, że marka Škoda ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

Mając świadomość, jak ważne jest bezpieczeństwo i przestrzeganie jego zasad, Škoda Auto Szkoła nadal rozwija programy szkoleniowe, z którymi chce docierać do coraz większej liczby firm i instytucji, jednocześnie wpisując się w Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. 

Kolejnym podjętym krokiem, a jednocześnie doskonałą okazją do uczczenia osiągniętego wyniku w liczbie osób przeszkolonych przez trenerów Škoda Auto Szkoła, było dwuetapowe szkolenie dla Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Pierwszym etapem szkolenia były warsztaty w Škoda Auto Lab, podczas których zostały poruszone istotne dla policjantów kwestie: zasady bezpieczeństwa biernego i czynnego (nowoczesne systemy bezpieczeństwa), człowiek jako czynnik wpływający na bezpieczeństwo ruchu drogowego (czas reakcji, trzeźwość, widoczność na drodze) czy zabezpieczenie przewożonego sprzętu i luźnych przedmiotów w aucie. Kolejnym etapem było szkolenie praktyczne w ośrodku doskonalenia techniki jazdy, gdzie funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji mieli okazję pod okiem trenerów Škoda Auto Szkoła przećwiczyć tak istotne w ich codziennej pracy elementy, jak hamowanie awaryjne czy omijanie przeszkody na przyczepnej oraz śliskiej nawierzchni.

Komenda Miejska Policji wybrała trenerów Škoda Auto Szkoła ze względu na ich wysokie kompetencje, mając świadomość, jak ważnym czynnikiem w codziennej pracy policjantów jest ich specjalistyczne przeszkolenie. Więcej informacji o projektach Škoda Auto Szkoła i Škoda Auto Lab można uzyskać na stronach: www.szkola-auto.pl i www.skodaautolab.pl. 

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Rabat 30% na drugi produkt!

Tylko w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promo...

10 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023