SKODA Road Safety z certyfikatem DEKRA

1481875738.9646

Niezmiernie miło nam poinformować, że ŠKODA Auto Szkoła została pozytywnie certyfikowana przez DEKRA Certification w ramach certyfikatu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

Certyfikat ten jest potwierdzeniem stosowania przez nas najwyższych standardów świadczenia usług szkoleniowych, ponadto nakłada on na nas wiele dodatkowych obowiązków, aby oferowane przez nas szkolenia i cały proces obsługi klienta były zgodne z najnowszymi światowymi standardami jakości.

Otrzymany certyfikat stawia szczególny nacisk na mierzalność celów i ewaluację szkoleń, w związku z czym wprowadziliśmy pewne modyfikacje programowe oraz uszczegółowiony system statystyk, ocen i raportów z każdego szkolenia. Pozwoli to na jeszcze lepsze dostosowywanie programów szkoleniowych oraz bardziej zindywidualizowane rekomendacje.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022