SKODA Road Safety z certyfikatem DEKRA

Niezmiernie miło nam poinformować, że ŠKODA Auto Szkoła została pozytywnie certyfikowana przez DEKRA Certification w ramach certyfikatu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

Certyfikat ten jest potwierdzeniem stosowania przez nas najwyższych standardów świadczenia usług szkoleniowych, ponadto nakłada on na nas wiele dodatkowych obowiązków, aby oferowane przez nas szkolenia i cały proces obsługi klienta były zgodne z najnowszymi światowymi standardami jakości.

Otrzymany certyfikat stawia szczególny nacisk na mierzalność celów i ewaluację szkoleń, w związku z czym wprowadziliśmy pewne modyfikacje programowe oraz uszczegółowiony system statystyk, ocen i raportów z każdego szkolenia. Pozwoli to na jeszcze lepsze dostosowywanie programów szkoleniowych oraz bardziej zindywidualizowane rekomendacje.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022