ŠKODA AUTOLAB w Czeladzi!

ŠKODA AUTOLAB w Czeladzi!

Škoda AUTOLAB, to pierwsze w Polsce, nowoczesne, przyjazne i przygotowane dla całych rodzin mobilne centrum bezpieczeństwa stworzone przez Škoda AUTO POLSKA. Głównym celem przedsięwzięcia jest szeroko rozumiana edukacja motoryzacyjna z zakresu bezpieczeństwa na drogach, która ma prowadzić do zmniejszenia liczby wypadków z udziałem polskich kierowców w kraju i za granicą.

Škoda AUTOLAB, to miejsce pełne interaktywnych, ruchomych instalacji, dzięki którym na żywo, będzie można poznać zasady działania oraz doświadczyć sposobów funkcjonowania najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa współczesnych aut, przeżyć między innymi symulację dachowania, zderzenia oraz hamowania awaryjnego w specjalnie stworzonym laboratorium doświadczalnym. W Centrum wykwalifikowani instruktorzy Szkoły Auto Škoda chętnie udzielą porad, dotyczących bezpiecznego podróżowania samochodem, podzielą się wiedzą z zakresu bezpiecznej jazdy, a także będą służyć pomocą w zakresie obsługi eksponatów.

Škoda AUTOLAB jest projektem mobilnym. W terminie od 1 marca 2013 Centrum dostępne jest dla zwiedzających w Czeladzi na parkingu przy Centrum Handlowym M1

Szczegóły na stronie internetowej www.skodaautolab.pl, oraz na profilu Facebook Škoda AUTO POLSKA.
Do zobaczenia!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Rabat 30% na drugi produkt!

Tylko w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promo...

10 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023