ŠKODA Autodrom Poznań

ŠKODA jako marka odpowiedzialna społecznie nieustannie angażuje się w projekty mające na celu podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Współtworzy również specjalne projekty autorskie takie jak ŠKODA Auto Szkoła specjalizująca się w szkoleniu kierowców, czy Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab, będące unikalnym, multimedialnym laboratorium uświadamiającym niebezpieczeństwa w ruchu drogowym każdemu, poczynając od przedszkolaków poprzez uczniów wszystkich typów szkół, kończąc na osobach dorosłych i seniorach. 

Dopełnieniem działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest budowany ŠKODA Autodrom Poznań, tor służący praktycznemu doskonaleniu umiejętności jazdy kierowców w symulowanych sytuacjach awaryjnych.

ŠKODA Autodrom Poznań ma służyć podnoszeniu kompetencji kierowców flotowych oraz indywidualnych w ramach doszkalających szkoleń doskonalących technikę jazdy prowadzonych przez ŠKODA Auto Szkoła.

W ŠKODA Autodrom Poznań, na czterech specjalnie zaprojektowanych modułach, wyposażonych w szarpak, nawadniane maty poślizgowe oraz przeszkody wodne można nauczyć się jak kontrolować samochód w awaryjnych sytuacjach na drodze.

Przy okazji największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show, marka ŠKODA zaprezentowała makietę idealnie odwzorowującą powstający obiekt. Makietę można teraz obejrzeć od wtorku do niedzieli w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab.

Otwarcie ŠKODA Autodrom Poznań zaplanowane jest na czerwiec 2016.

Zapraszamy!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022