ŠKODA Autodrom Poznań

Obrazek News

Škoda jako marka odpowiedzialna społecznie nieustannie angażuje się w projekty mające na celu podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Współtworzy również specjalne projekty autorskie takie jak Škoda Auto Szkoła specjalizująca się w szkoleniu kierowców, czy Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa Škoda Auto Lab, będące unikalnym, multimedialnym laboratorium uświadamiającym niebezpieczeństwa w ruchu drogowym każdemu, poczynając od przedszkolaków poprzez uczniów wszystkich typów szkół, kończąc na osobach dorosłych i seniorach. 

Dopełnieniem działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest budowany Škoda Autodrom Poznań, tor służący praktycznemu doskonaleniu umiejętności jazdy kierowców w symulowanych sytuacjach awaryjnych.

Škoda Autodrom Poznań ma służyć podnoszeniu kompetencji kierowców flotowych oraz indywidualnych w ramach doszkalających szkoleń doskonalących technikę jazdy prowadzonych przez Škoda Auto Szkoła.

W Škoda Autodrom Poznań, na czterech specjalnie zaprojektowanych modułach, wyposażonych w szarpak, nawadniane maty poślizgowe oraz przeszkody wodne można nauczyć się jak kontrolować samochód w awaryjnych sytuacjach na drodze.

Przy okazji największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show, marka Škoda zaprezentowała makietę idealnie odwzorowującą powstający obiekt. Makietę można teraz obejrzeć od wtorku do niedzieli w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa Škoda Auto Lab.

Otwarcie Škoda Autodrom Poznań zaplanowane jest na czerwiec 2016.

Zapraszamy!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022