Skoda Auto Safety Patron Bezpiecznych Dróg

Obrazek News

Autoklub Poznański Octavius – operator projektu Skoda Auto Safety został wyróżniony przez Fundację "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP tytułem honorowym – Patron Bezpiecznych Dróg 2019.  

Octavius został nominowany do nagrody, przez wojewodę wielkopolskiego – Zbigniewa Hoffmanna, za całokształt prowadzonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, poprzez stałe wspieranie inicjatyw edukacyjnych i szkoleniowych w szczególności edukacji grup najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego: dzieci, młodzieży i seniorów.  

Dziękujemy za wyróżnienie i obiecujemy, że dołożymy starań, by na naszych drogach, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego czuli się bezpiecznie.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022