Skoda Auto Safety Patron Bezpiecznych Dróg

Autoklub Poznański Octavius – operator projektu Skoda Auto Safety został wyróżniony przez Fundację "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP tytułem honorowym – Patron Bezpiecznych Dróg 2019.  

Octavius został nominowany do nagrody, przez wojewodę wielkopolskiego – Zbigniewa Hoffmanna, za całokształt prowadzonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, poprzez stałe wspieranie inicjatyw edukacyjnych i szkoleniowych w szczególności edukacji grup najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego: dzieci, młodzieży i seniorów.  

Dziękujemy za wyróżnienie i obiecujemy, że dołożymy starań, by na naszych drogach, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego czuli się bezpiecznie.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022