Nowa strona www

Obrazek News

Już jest, długo wyczekiwana nowa strona internetowa Skody Auto Szkoła. Na stronie możecie zobaczyć między innymi informacje o naszych wszystkich trenerach, o interaktywnym centrum bezpieczeństwa Skoda Auto Lab czy też o naszej najnowszej inwestycji w Poznaniu Skoda Autodrom Poznań. Strona została stworzona tak by działała na urządzeniach mobilnych. Na stronie co jakiś czas zamieszczamy aktualności związane z bezpieczeństwem, nowościami w prawie drogowym czy też promocjami na szkolenia. Ostatnią rzeczą, ale chyba najważniejszą jest możliwość zakupu szkolenia przez internet. Oznacza to, że wybieramy szkolenie, które nas interesuje następnie w szczegółach szkolenia wybieramy datę wypełniamy formularz i płacimy za szkolenie przy pomocy Pay U czy też karty dostajemy potwierdzenie zarejestrowanie się na szkolenie. Przyjeżdżamy podnosimy swoje umiejętności i przy okazji bawimy się 🙂

Zapraszamy na naszą nowa stronę www zespół Skoda Auto Szkoła.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

12 maja 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy nowa strona

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022