Nowa strona www

Już jest, długo wyczekiwana nowa strona internetowa Skody Auto Szkoła. Na stronie możecie zobaczyć między innymi informacje o naszych wszystkich trenerach, o interaktywnym centrum bezpieczeństwa Skoda Auto Lab czy też o naszej najnowszej inwestycji w Poznaniu Skoda Autodrom Poznań. Strona została stworzona tak by działała na urządzeniach mobilnych. Na stronie co jakiś czas zamieszczamy aktualności związane z bezpieczeństwem, nowościami w prawie drogowym czy też promocjami na szkolenia. Ostatnią rzeczą, ale chyba najważniejszą jest możliwość zakupu szkolenia przez internet. Oznacza to, że wybieramy szkolenie, które nas interesuje następnie w szczegółach szkolenia wybieramy datę wypełniamy formularz i płacimy za szkolenie przy pomocy Pay U czy też karty dostajemy potwierdzenie zarejestrowanie się na szkolenie. Przyjeżdżamy podnosimy swoje umiejętności i przy okazji bawimy się 🙂

Zapraszamy na naszą nowa stronę www zespół Skoda Auto Szkoła.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022