NAJLEPSZY Jerzy Górski w SKODA Road Safety

Obrazek News

8 grudnia 2017 roku w sali Platynowej Multikina Malta w Poznaniu na ekskluzywnym pokazie filmu „Najlepszy”, spotkali się przedstawiciele marki Skoda z dyrektorem marki Tomaszem Porawskim na czele, trenerzy Skoda Auto Szkoła, animatorzy Skoda Auto Lab oraz Pracownicy Agencji Reklamowej Rodan Event, będącej operatorem projektu Skoda Road Safety.  Gościem specjalnym pokazu był Pan Jerzy Górski, którego historia została przedstawiona w pełnym wzruszeń i emocji filmie, który opowiada o losach zagubionego w życiu chłopaka, który pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie i wyjść z nałogu. Bohater przeżywa mnóstwo fascynujących, pełnych morderczego wysiłku, spektakularnych upadków, które przeradzają się w niezwykłą siłę i chęć do życia, aż po ukończenie biegu śmierci oraz ustanowienie rekordu świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman czyli 7,6 km pływania, 360 km jazdy na rowerze i 84 km biegu w czasie 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawił się cel, do którego zaczął dążyć.

Losy Pana Jerzego, pokazują że w życiu wszystko jest możliwe, i nie ma sytuacji bez wyjścia. Człowiek, który jedną nogą był już na tamtym świecie, nagle staje się mistrzem na morderczym dystansie. Jego determinacja i dążenie do celu wzbudzają zachwyt i podziw.

Po projekcji, odbyło się osobiste spotkanie z udziałem Pana Jerzego, który odpowiadał na pytania uczestników pokazu. W czasie tego wywiadu padło jedno wzruszające stwierdzenie, z którym należy się po prostu zgodzić, że ten film jest o każdym z nas, gdyż każdy z nas zmaga się z jakimiś, mniejszymi czy większymi problemami i tylko od nas zależy czy wybierzemy tą lepszą wersję siebie, która pomoże nam je pokonać.

Wieczór ten zakończył się podpisywaniem książek autorstwa Łukasza Grassa „Najlepszy”, która według samego autora jest „opowieścią o totalnym upadku i wielkim powrocie, prawdziwą historią człowieka, którego życie jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń – nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, że już wszystko stracone.”

A co ten film ma wspólnego z nami? Otóż odpowiedź jest prosta, każdy z nas dąży do bycia Najlepszym, a pasja z którą realizujemy nasze cele pomaga nam osiągać Niemożliwe.

Zespół

SKODA Road Safety

 

ŠKODA Road Safety – pierwszy w Polsce i Europie, unikatowy projekt, w którego celem jest prowadzenie działań edukacyjno-informacyjnych w zakresie bezpieczeństwa drogowego. W jego skład wchodzą:

– Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab zbudowane na wzór skandynawskich „safety house” (www.skodaautolab.pl)

– ŠKODA Auto Szkoła – profesjonalna szkoła doskonalenia techniki jazdy, certyfikowana przez niemiecki ADAC

(www.szkola-auto.pl)

– ŠKODA Autodrom Poznań zbudowany na wzór niemieckich ośrodków doskonalenia techniki jazdy ADAC.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Rabat 30% na drugi produkt!

Tylko w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promo...

10 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023