Konkurs walentynkowy Zakochaj się w Skodzie

Zainspirowani zasłyszaną od jednego z Klientów historią o tym, jak przed laty poznał swoją życiową miłość dzięki wspólnej wakacyjnej podróży Škodą Octavią, Salon Škoda Centrum Poznań postanowił przygotować konkurs dla zakochanych z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Ponieważ zbliżają się Walentynki, główną nagrodę stanowi romantyczny wyjazd do luksusowego hotelu we Wrocławiu dla dwojga. Na miejsce dojedziecie Państwo nową, zatankowaną do pełna Škodą, wypożyczoną z salonu Škoda Centrum Poznań. Ale są też nagrody dodatkowe – 20 podwójnych wejściówek do Škoda Auto Lab! 🙂

 

Konkurs trwa od 3 lutego do 14 lutego i prowadzony jest równocześnie w salonie Škoda Centrum Poznań przy ul. Jadwigi Wajsówny 7 oraz na profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook.

Aby wziąć udział w zabawie konieczne będzie udzielenie poprawnych i kreatywnych odpowiedzi na 5 Quizów dotyczących marki Škoda i salonu.

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Škoda Centrum Poznań – specjalnie dla Państwa przygotowany został interaktywny stół, za pomocą którego będzie możliwe udzielenie wszystkich odpowiedzi na raz. Zachęcamy także do uważnego śledzenia profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook – co kilka dni publikować będziemy Quizy oraz szczegóły dotyczące konkursu.

Serdecznie zapraszamy również do salonu 14 lutego – na Gości będzie czekał słodki upominek!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022