Konkurs walentynkowy Zakochaj się w Skodzie

Obrazek News

Zainspirowani zasłyszaną od jednego z Klientów historią o tym, jak przed laty poznał swoją życiową miłość dzięki wspólnej wakacyjnej podróży Škodą Octavią, Salon Škoda Centrum Poznań postanowił przygotować konkurs dla zakochanych z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Ponieważ zbliżają się Walentynki, główną nagrodę stanowi romantyczny wyjazd do luksusowego hotelu we Wrocławiu dla dwojga. Na miejsce dojedziecie Państwo nową, zatankowaną do pełna Škodą, wypożyczoną z salonu Škoda Centrum Poznań. Ale są też nagrody dodatkowe – 20 podwójnych wejściówek do Škoda Auto Lab! 🙂

 

Konkurs trwa od 3 lutego do 14 lutego i prowadzony jest równocześnie w salonie Škoda Centrum Poznań przy ul. Jadwigi Wajsówny 7 oraz na profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook.

Aby wziąć udział w zabawie konieczne będzie udzielenie poprawnych i kreatywnych odpowiedzi na 5 Quizów dotyczących marki Škoda i salonu.

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Škoda Centrum Poznań – specjalnie dla Państwa przygotowany został interaktywny stół, za pomocą którego będzie możliwe udzielenie wszystkich odpowiedzi na raz. Zachęcamy także do uważnego śledzenia profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook – co kilka dni publikować będziemy Quizy oraz szczegóły dotyczące konkursu.

Serdecznie zapraszamy również do salonu 14 lutego – na Gości będzie czekał słodki upominek!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Fleet Derby 2024

Škoda Auto Szkoła została ogłoszona zwycięzcą w kategorii szkole...

24 czerwca 2024
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Promocja wakacyjna!

Promocja wakacyjna! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promocję na&...

21 czerwca 2024