Komunikat – zawieszenie szkoleń oraz wydłużenie ważności voucherów

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, a także wychodząc naprzeciw zaleceniom i ograniczeniom wprowadzonym wraz z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia stanu zagrożenia epidemiologicznego, informujemy że wszystkie szkolenia w ŠKODA Auto Szkoła zostały zawieszone do odwołania. W tym okresie nieczynne będzie również Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa SKODA Auto Lab.

W związku z zawieszeniem naszej działalności i  związanym z tym brakiem możliwości realizacji zakupionych voucherów, informujemy, że wydłużamy do końca roku 2020 ważność wszystkich voucherów, które powinny być zrealizowane w miesiącach kwiecień – maj – czerwiec.

Kody umożliwiające zapisanie się na szkolenia otrzymacie Państwo w momencie wznowienia szkoleń.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji, w przypadku pytań, wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaufanie, liczymy że wspólnie przetrwamy ten trudny czas i w przyszłości, razem, będziemy budować bezpieczeństwo na naszych drogach.

O dalszych działaniach, w tym ewentualnym skróceniu lub wydłużeniu ograniczeń, będziemy informować na bieżąco w aktualnościach na stronie www.szkola-auto.pl oraz www.skodaautolab.pl i na naszym profilu na Facebooku.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem.

 

Kontakt dla klientów indywidualnych

Piotr Tomczak
+48 602 697 320
marketing@szkola-auto.eu

 

Kontakt dla firm
Michał Zmitrowicz
+48 692 008 628
michalz@szkola-auto.eu

Szkolenia dofinansowane z UE
Małgorzata Listos
+48 668 008 362
szkolenia@szkola-auto.eu 

 

 

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022