Komenda Miejska Policji

1489997111.3329

W pierwszych dniach marca marka ŠKODA wraz ze ŠKODA AUTO SZKOŁĄ zaprosiła funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy, by docenić ich pracę na rzecz ochrony bezpieczeństwa oraz utrzymywania zasad porządku publicznego.

Przygotowany dla Komendy Miejskiej Policji program szkolenia, obejmował podstawowe i najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy. Zaczynając od prawidłowej pozycji za kierownicą – przez wielu bardzo lekceważonej – poprzez dalszą naukę właściwego hamowania, poznania w praktyce działania systemu ABS oraz pokonywania zakrętu i serii zakrętów, co w przyszłości pozwoli odpowiednio zareagować w nagłej sytuacji na drodze, aż po symulator dachowania i zderzeń, co dostarczyło funkcjonariuszkom wiele emocji. 

Dwanaście funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji miało okazję poznać zalety samochodów ŠKODY, w tym usiąść za kierownicą pierwszego w historii marki dużego SUV-a – ŠKODY KODIAQ.

ŠKODA AUTO SZKOŁA jest miejscem doskonalenia techniki jazdy, której zadaniem jest eliminowanie złych nawyków i błędów popełnianych przez kierowców oraz usprawnianie ich umiejętności w prowadzeniu samochodu, a w rezultacie zmniejszenie liczby wypadków z udziałem zarówno kierowców, jak i pieszych. Od 2004 do końca ubiegłego roku liczba szkoleń w ŠKODA AUTO SZKOLE wyniosła aż 1 860.

ŠKODA jest marką odpowiedzialną społecznie, a kwestia bezpieczeństwa kierowców i pasażerów jest jednym z priorytetów w strategii firmy. Marka ŠKODA oferuje coraz bezpieczniejsze samochody, z drugiej strony działając na rzecz poszerzania wiedzy i kompetencji kierowców oraz funkcjonariuszy publicznych, dbając tym samym o bezpieczeństwo na polskich drogach.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

12 maja 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy nowa strona

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022