KAROQ w liczbach

Obrazek News

ŠKODA KAROQ ma bardzo konkretne powody, by zdobyć uznanie polskich Klientów. Są to nie tylko wysoka jakość, ponadprzeciętna funkcjonalność i doskonałe wyposażenie.

4382 mm długości daje modelowi KAROQ wymiary typowe dla kompaktowego SUV-a. Wraz z szerokością sięgającą 1841 mm, wysokością 1605 mm i rozstawem osi 2638 mm, duże nadwozie zapewnia miejsce dla bardzo pojemnej, komfortowej kabiny, ze szczególnym uwzględnieniem przestronności miejsc siedzących w drugim rzędzie.

1810 litrów może zmieścić bagażnik modelu KAROQ przy wyposażeniu tylnej kanapy w system Varioflex, który radykalnie zwiększa funkcjonalność i możliwość aranżacji przestrzeni bagażowej. Kanapa składa się wtedy z trzech foteli, z których każdy da się niezależnie przesuwać, składać i zupełnie wyjmować. Z systemem Varioflex bardzo łatwo można więc powiększyć bagażnik ze standardowej pojemności 521 litrów do wartości znanej już z największych vanów.

0 – tyle rąk potrzeba, by otworzyć klapę bagażnika modelu KAROQ. Gdy masz zajęte ręce, wystarczy, że przesuniesz stopę pod zderzakiem i klapa otworzy się automatycznie (funkcja dostępna z elektrycznie otwieraną klapą bagażnika i bezkluczykowym systemem obsługi samochodu KESSY).

30 rozwiązań „Simply Clever” w duchu ŠKODY przyczynia się do zwiększenia wszechstronności i komfortu eksploatacji bez podwyższania kosztów. Do debiutujących rozwiązań należy między innymi elektrycznie zwalniany i odchylany zaczep holowniczy, który pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny.

9,2 cali przekątnej posiada rozbudowany System Infotainment Columbus. Oprócz systemu nawigacyjnego i wbudowanej pamięci, można go wyposażyć w moduł LTE, który jeszcze zwiększa możliwości i funkcjonalność. Oprócz sterowania dotykowego i głosowego po raz pierwszy w historii ŠKODY pojawia się tutaj możliwość sterowania gestami.

9 poduszek powietrznych gwarantuje maksymalne zabezpieczenie przy każdego typu kolizji. Dzięki poduszkom czołowym i bocznym oraz kurtynom, bardzo sztywna konstrukcja wnosi poziom bezpieczeństwa tej struktury na zupełnie nowy standard.

5,5 l/100 km zużywa w cyklu mieszanym nowa jednostka napędowa 1.5 TSI o mocy 150 KM. Odznacza się zarówno wysoką dynamiką gwarantowaną przez duży moment obrotowy 250 Nm, jak i niskimi kosztami eksploatacji oraz przyjaznością środowisku. Tak doskonały wynik mógł zostać osiągnięty wyłącznie dzięki zastosowaniu wyszukanych technologii, takich jak dezaktywacja połowy cylindrów przy mniejszym obciążeniu silnika (ACT). Model KAROQ oferowany jest z pięcioma nowoczesnymi jednostkami napędowymi, z których wszystkie spełniają najwyższą normę emisji spalin EU6.

5 trybów jazdy oferuje system wyboru profilu jazdy Driving Mode Select. Dzięki dedykowanym ustawieniom trybów Normal, Sport, Eco, Individual, Snow i Offroad, model KAROQ zachowuje pełną kontrolę i efektywność przenoszenia napędu we wszystkich warunkach, także poza drogami asfaltowymi. Dla kierowców oferowany jest także wydajny napęd 4×4 oraz dodatkowy pakiet na bezdroża.

879 zł to kwota, od której zaczyna się miesięczna opłata za model KAROQ. Dzięki bardzo przystępnej, prostej i przejrzystej ofercie nowy SUV ŠKODY zachowuje walor wyjątkowo korzystnej relacji ceny do jakości, już w standardzie gwarantując przekraczający oczekiwania poziom wyposażenia AMBITION oraz wiele innych przywilejów, takich jak pakiet przeglądów o wartości 2450 zł za darmo.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022