Europejski Dzień bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach

1506081570.3681

Marka ŠKODA wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu włączyla się aktywnie w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – „EDWARD”. 21 września w godzinach od 10:00 – 16:00, w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 odbyły się bezpłatne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

Wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy zorganizowali punkt konsultacyjny, trenerzy ŠKODA Auto Szkoła przeprowadzili warsztaty na temat różnych aspektów bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy  mogli wziąć udział w następujących panelach: pieszy uczestnikiem ruchu drogowego, bezpieczne podróżowanie samochodem i pierwsza pomoc. Do dyspozycji gości dostępne były również: symulator czasu reakcji, symulator zagłówka, symulator poduszek powietrznych czy strefy zgniotu.

„ŠKODA jest marką najczęściej wybieraną przez kupujących samochody nowe, od kilku lat będąc nieprzerwanie numerem 1 na rynku. Ten tytuł zobowiązuje i jako marka odpowiedzialna społecznie, od lat angażujemy się w projekty mające na celu podniesienie świadomości bezpieczeństwa drogowego. Nasze obiekty szkoleniowe są do tego idealnym miejscem. Specjalnie wyszkolony personel dzieli się w nich cenną wiedzą i doświadczeniem, przyczyniając się do poprawy sytuacji na polskich drogach” – mówi Andrzej Rogoziński, Koordynator programu ŠKODA Road Safety.

Z możliwościami Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB można zapoznać się na stronie internetowej: www.skodaautolab.pl

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

12 maja 2023
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022