Europejski Dzień bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach

Marka ŠKODA wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu włączyla się aktywnie w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – „EDWARD”. 21 września w godzinach od 10:00 – 16:00, w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 odbyły się bezpłatne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

Wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy zorganizowali punkt konsultacyjny, trenerzy ŠKODA Auto Szkoła przeprowadzili warsztaty na temat różnych aspektów bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy  mogli wziąć udział w następujących panelach: pieszy uczestnikiem ruchu drogowego, bezpieczne podróżowanie samochodem i pierwsza pomoc. Do dyspozycji gości dostępne były również: symulator czasu reakcji, symulator zagłówka, symulator poduszek powietrznych czy strefy zgniotu.

„ŠKODA jest marką najczęściej wybieraną przez kupujących samochody nowe, od kilku lat będąc nieprzerwanie numerem 1 na rynku. Ten tytuł zobowiązuje i jako marka odpowiedzialna społecznie, od lat angażujemy się w projekty mające na celu podniesienie świadomości bezpieczeństwa drogowego. Nasze obiekty szkoleniowe są do tego idealnym miejscem. Specjalnie wyszkolony personel dzieli się w nich cenną wiedzą i doświadczeniem, przyczyniając się do poprawy sytuacji na polskich drogach” – mówi Andrzej Rogoziński, Koordynator programu ŠKODA Road Safety.

Z możliwościami Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB można zapoznać się na stronie internetowej: www.skodaautolab.pl

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022