Co to był za Dzień Dziecka

Obrazek News

Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab oraz ŠKODA pragną podziękować za udział i wspólną zabawę podczas w kolejnej edycji akcji Dzień Dziecka ze ŠKODA AutoLab.

Piknik odbył się 4 czerwca w ŠKODA Auto Lab i na ŠKODA Autodrom Poznań przy ulicy Głogowskiej 425 w Poznaniu. Pomimo kapryśnej pogody, odwiedziło nas 3 000 osób!

 

Tegoroczna edycja silnie promowała nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale także aktywne i zdrowe sposoby spędzania czasu.

 

W naszym Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa całe rodziny poznawały tajniki bezpiecznej i ekologicznej jazdy. W nauce pomagały liczne symulatory, pokazy filmów w kinie, quizy, trójwymiarowe motopuzzle, przekrój poprzeczny samochodu i wiele innych…

 

Oprócz warsztatów bezpieczeństwa w Centrum, bawiliśmy się wspólnie na ŠKODA Autodrom Poznań, gdzie przygotowaliśmy atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. ścianka wspinaczkowa, baseny z kulami wodnym, zjeżdżania gigant, pokaz gigantycznych owadów wraz z warsztatami – Deli Park, fotobudka, bogaty program animacyjny da najmłodszych – zabawa z Minionkami,pokazy i warsztaty jazdy na rolkach wykonane przez Mistrza Polski Jakuba Ciesielskiego, spinning rowerowy – przejazd wirtualną trasą, wyścigi rowerowe wg. kategorii wiekowych – atrakcyjne nagrody, znakowanie rowerów przez Policję, trenażer rowerowy, trening z profesjonalną instruktorką fitness Olgą Lipczyńską,porady dietetyczki Anny Zientalskiej – livecooking, prezentacja nowej ŠKODY Kodiaq, jazdy autem na macie poślizgowej z trenerem ŠKODA Auto Szkoła, porady dotyczącyce doboru fotelików dziecięcych – Ogólnopolska Inspekcja Fotelików, strefa dealera Centrum Poznań – wystawa aktualnych modeli samochodów, wielkie gry planszowe, rodzinne konkurencje,pokaz pojazdów Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Policji Wodnej – możliwość zobaczenia pojazdów od środka, warsztaty recyklingu dla dzieci – nauka, jak w twórczy sposób nadać drugie życie przedmiotom, które mamy na co dzień w domu, a które normalnie trafiłyby do kosza.

 

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i wspólną zabawę 🙂

 

Do zobaczenia za rok!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Rabat 30% na drugi produkt!

Tylko w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promo...

10 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023