Co to był za Dzień Dziecka

Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab oraz ŠKODA pragną podziękować za udział i wspólną zabawę podczas w kolejnej edycji akcji Dzień Dziecka ze ŠKODA AutoLab.

Piknik odbył się 4 czerwca w ŠKODA Auto Lab i na ŠKODA Autodrom Poznań przy ulicy Głogowskiej 425 w Poznaniu. Pomimo kapryśnej pogody, odwiedziło nas 3 000 osób!

 

Tegoroczna edycja silnie promowała nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale także aktywne i zdrowe sposoby spędzania czasu.

 

W naszym Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa całe rodziny poznawały tajniki bezpiecznej i ekologicznej jazdy. W nauce pomagały liczne symulatory, pokazy filmów w kinie, quizy, trójwymiarowe motopuzzle, przekrój poprzeczny samochodu i wiele innych…

 

Oprócz warsztatów bezpieczeństwa w Centrum, bawiliśmy się wspólnie na ŠKODA Autodrom Poznań, gdzie przygotowaliśmy atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. ścianka wspinaczkowa, baseny z kulami wodnym, zjeżdżania gigant, pokaz gigantycznych owadów wraz z warsztatami – Deli Park, fotobudka, bogaty program animacyjny da najmłodszych – zabawa z Minionkami,pokazy i warsztaty jazdy na rolkach wykonane przez Mistrza Polski Jakuba Ciesielskiego, spinning rowerowy – przejazd wirtualną trasą, wyścigi rowerowe wg. kategorii wiekowych – atrakcyjne nagrody, znakowanie rowerów przez Policję, trenażer rowerowy, trening z profesjonalną instruktorką fitness Olgą Lipczyńską,porady dietetyczki Anny Zientalskiej – livecooking, prezentacja nowej ŠKODY Kodiaq, jazdy autem na macie poślizgowej z trenerem ŠKODA Auto Szkoła, porady dotyczącyce doboru fotelików dziecięcych – Ogólnopolska Inspekcja Fotelików, strefa dealera Centrum Poznań – wystawa aktualnych modeli samochodów, wielkie gry planszowe, rodzinne konkurencje,pokaz pojazdów Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Policji Wodnej – możliwość zobaczenia pojazdów od środka, warsztaty recyklingu dla dzieci – nauka, jak w twórczy sposób nadać drugie życie przedmiotom, które mamy na co dzień w domu, a które normalnie trafiłyby do kosza.

 

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i wspólną zabawę 🙂

 

Do zobaczenia za rok!

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022