Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Obrazek News

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza na bezpłatne kursy doskonalące jazdę na autostradzie.

Kursy zaczynają się w siedzibie Škoda Auto Szkoły, uczestnicy korzystają tutaj z symulatorów zderzeń oraz dachowania, a następnie udają się na Škoda Autodrom Poznań. Na module slalomu zapoznają się z prawidłową obserwacją drogi i pracą rąk na kierownicy, na kolejnym module ćwiczą hamowanie awaryjne. Później udają się na autostradę A2, gdzie poznają aspekty prawidłowego poruszania się po autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Szkolenie to polecamy zarówno dla osób mniej doświadczonych, które nieraz mają obawy przed poruszaniem się trasami szybkiego ruchu, jak i dla bardziej doświadczonych kierowców, którzy dowiedzą się wielu nowych i często nieoczywistych aspektów ruchu autostradowego oraz nabędą więcej pewności podczas jazdy.

  • Czas trwania – 4h, najczęściej w godzinach popołudniowych
  • Auta szkoleniowe – najnowsze modele z floty Škoda Auto Szkoły
  • Wymagania – prawo jazdy kategoria B

Aby zapisać się na kurs, kliknij tutaj

Następnie wybierz ośrodek – Škoda Auto Szkoła ul. Głogowska 425, Poznań. Kolejny krok to wybranie dostępnego terminu i podanie swoich danych kontaktowych.

Pamiętaj, że aby skorzystać z symulatorów zderzeń i dachowania oraz odbyć ćwiczenia na Škoda Autodrom Poznań, musisz wybrać z listy ośrodków Škoda Auto Szkoła. Pozostałe tego nie oferują w ramach kursu.

Do zobaczenia na kursie.

Telefon: 692 089 402
E-mail: recepcja@rodantv.pl
Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.-pt.

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

Promocja Świąteczna Szczegóły promocji: Promocja trwa od 01.12.202...

1 grudnia 2023
Trenerzy

BLACK WEEK

Black Week 2023 w Škoda Auto Szkoła Szczegóły promocji: Promocja t...

24 listopada 2023
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023