Akademia Online SKODA Auto Szkoła

16130534161947

Akademia Online – ŠKODA Auto Szkoła

 

Pewne potrzeby wynikają z aktualnych czasów. Szkolenia online w formie webinarów zaczynają być chlebem powszednim wielu firm, które mimo przeciwności losu, wciąż chcą się prężnie rozwijać.

Zamiast zastanawiać się nad kolejnymi możliwościami, stawiamy na konkretne rozwiązania – szkolenie w formie webinaru transmitowanego na żywo.

 

Czym w ogóle jest webinar?

 

Rozwój jest czymś naturalnym dla każdej istoty ludzkiej. Dzięki temu, że technika idzie do przodu, możemy poszerzać swoje horyzonty i nie zwalniać tempa. Webinar, inaczej wykład, to właśnie jedno z narzędzi, które za pośrednictwem internetu, daje możliwość dotarcia do osób znajdujących się na każdym krańcu świata. Szkolenia czy prezentacje produktowe są transmitowane na żywo i trafiają bezpośrednio do swoich odbiorców. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość zaprezentowania podczas webinaru różnych materiałów multimedialnych, korzystanie z czatu lub zadawanie pytań.

 

Jako ŠKODA Auto Szkoła , zdecydowaliśmy się na ten rodzaj szkoleń, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie jednocześnie dotrzeć do dużej liczby uczestników, którzy w komfortowy sposób mogą uczestniczyć w szkoleniach. Niezwykle istotne jest, że :

dziś webinary i on-linowy kontakt z kierowcami to w zasadzie jedyna możliwość motywowania ich do bezpiecznej jazdy;

nasze szkolenia online wspierają firmy w zarządzaniu szkodowością;

uzupełniają wiedzę zdobytą na szkoleniu praktycznym, dzięki czemu systematyzuje się cała wiedza dotycząca bezpiecznych zachowań na drodze;

tworzymy szkolenia dedykowane, które wspierają działanie przedsiębiorstwa i pomagają poprawić bezpieczeństwo użytkowników pojazdów;

są pomocne w sytuacjach trudnych i wymagających szybkiej interwencji, gdy np. zmieniają się przepisy. Wówczas możemy profesjonalnie opracować temat i przedstawić go pracownikom danej firmy;

wyróżnia nas angażująca forma. Nasi trenerzy to praktycy z dużym doświadczeniem w realizacji transmisji on-line. Prowadzą szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, szkolą doradców marki ŠKODA, a także opowiadają o nowoczesnych systemach bezpieczeństwa w Salonie ŠKODA On-line;

nie tracimy czasu na dojazdy do placówki szkoleniowej;

dajemy możliwość korzystania z eksperckiej wiedzy w każdym miejscu na świecie;

coraz więcej przedsiębiorstw chętnie korzysta z tej formy szkoleń;

przygotowujemy raport pokazujący przyrost wiedzy.

 

Mamy już przygotowanych 8 tematów. Ich zakres jest szeroki, poruszamy tematy poświęcone prędkości, obserwacji drogi, stresowi towarzyszącemu kierowcy, mówimy też o procedurach postępowania w sytuacjach awaryjnych, zabezpieczeniu miejsca wypadku, czy pierwszej pomocy. Potrafimy również zdalnie szkolić z jazdy ekologicznej i defensywnej.

 

Ponieważ z tą formą szkoleń bardzo się polubiliśmy i została ona świetnie przyjęta przez naszych klientów,  to robimy kolejne kroki, by szkolenia te, byłe jeszcze lepsze. Bądźcie z nami, bądźcie bezpieczni, bądźcie online.

 

 

 

 

 

 

POLECANE
POSTY:
Trenerzy normal reproduction low resolution

Dofinansowanie z UE do szkoleń

Miło nam poinformować, że mikro, małe i średnie firmy ponown...

15 kwietnia 2024
Trenerzy

Rabat 30% na drugi produkt!

Tylko w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową promo...

10 kwietnia 2024
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023