Akademia Online SKODA Auto Szkoła

Akademia Online – ŠKODA Auto Szkoła

 

Pewne potrzeby wynikają z aktualnych czasów. Szkolenia online w formie webinarów zaczynają być chlebem powszednim wielu firm, które mimo przeciwności losu, wciąż chcą się prężnie rozwijać.

Zamiast zastanawiać się nad kolejnymi możliwościami, stawiamy na konkretne rozwiązania – szkolenie w formie webinaru transmitowanego na żywo.

 

Czym w ogóle jest webinar?

 

Rozwój jest czymś naturalnym dla każdej istoty ludzkiej. Dzięki temu, że technika idzie do przodu, możemy poszerzać swoje horyzonty i nie zwalniać tempa. Webinar, inaczej wykład, to właśnie jedno z narzędzi, które za pośrednictwem internetu, daje możliwość dotarcia do osób znajdujących się na każdym krańcu świata. Szkolenia czy prezentacje produktowe są transmitowane na żywo i trafiają bezpośrednio do swoich odbiorców. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość zaprezentowania podczas webinaru różnych materiałów multimedialnych, korzystanie z czatu lub zadawanie pytań.

 

Jako ŠKODA Auto Szkoła , zdecydowaliśmy się na ten rodzaj szkoleń, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie jednocześnie dotrzeć do dużej liczby uczestników, którzy w komfortowy sposób mogą uczestniczyć w szkoleniach. Niezwykle istotne jest, że :

dziś webinary i on-linowy kontakt z kierowcami to w zasadzie jedyna możliwość motywowania ich do bezpiecznej jazdy;

nasze szkolenia online wspierają firmy w zarządzaniu szkodowością;

uzupełniają wiedzę zdobytą na szkoleniu praktycznym, dzięki czemu systematyzuje się cała wiedza dotycząca bezpiecznych zachowań na drodze;

tworzymy szkolenia dedykowane, które wspierają działanie przedsiębiorstwa i pomagają poprawić bezpieczeństwo użytkowników pojazdów;

są pomocne w sytuacjach trudnych i wymagających szybkiej interwencji, gdy np. zmieniają się przepisy. Wówczas możemy profesjonalnie opracować temat i przedstawić go pracownikom danej firmy;

wyróżnia nas angażująca forma. Nasi trenerzy to praktycy z dużym doświadczeniem w realizacji transmisji on-line. Prowadzą szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, szkolą doradców marki ŠKODA, a także opowiadają o nowoczesnych systemach bezpieczeństwa w Salonie ŠKODA On-line;

nie tracimy czasu na dojazdy do placówki szkoleniowej;

dajemy możliwość korzystania z eksperckiej wiedzy w każdym miejscu na świecie;

coraz więcej przedsiębiorstw chętnie korzysta z tej formy szkoleń;

przygotowujemy raport pokazujący przyrost wiedzy.

 

Mamy już przygotowanych 8 tematów. Ich zakres jest szeroki, poruszamy tematy poświęcone prędkości, obserwacji drogi, stresowi towarzyszącemu kierowcy, mówimy też o procedurach postępowania w sytuacjach awaryjnych, zabezpieczeniu miejsca wypadku, czy pierwszej pomocy. Potrafimy również zdalnie szkolić z jazdy ekologicznej i defensywnej.

 

Ponieważ z tą formą szkoleń bardzo się polubiliśmy i została ona świetnie przyjęta przez naszych klientów,  to robimy kolejne kroki, by szkolenia te, byłe jeszcze lepsze. Bądźcie z nami, bądźcie bezpieczni, bądźcie online.

 

 

 

 

 

 

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

Nowe szkolenia

Często pytacie nas, czy oprócz szkoleń na torze, można u ...

6 maja 2022
Trenerzy

Nowa strona

Bardzo miło nam poinformować, że po kilku miesiącach intensyw...

28 kwietnia 2022
Trenerzy

Nowi trenerzy

Niedawno do naszej kadry dołączyło dwóch nowych trenerów. Łukasz...

25 kwietnia 2022