ABC BEZPIECZNEJ KOBIETY

15653505282206

Ruszyły zapisy na kolejną edycję ABC Bezpiecznej Kobiety !!

O PROJEKCIE

Dzisiejszy świat, który charakteryzuje bardzo szybki postęp cywilizacyjny, niesie za sobą liczne niebezpieczeństwa. Każdego dnia, może spotkać nas niebezpieczna sytuacja. Każda z nas może stać się świadkiem czy ofiarą przemocy, kradzieży, gwałtu, rozboju. Z zagrożeniami spotkać się możemy wszędzie…

Kobiety często zastanawiają się jak postępować, aby nie zostać ofiarą. Jak zachować się w przypadku zagrożenia? Jak pomóc ofiarom? Jak chronić przed niebezpieczeństwem dzieci? Istnieje cały wachlarz możliwości, które po wprowadzeniu w życie zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa. 

Marka ŠKODA, jako marka odpowiedzialna społecznie, przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Poznaniu oferuje warsztaty "ABC Bezpiecznej Kobiety".

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE NA http://rodanevent.pl/abcmob/index.html

POLECANE
POSTY:
Trenerzy

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

Promocja Świąteczna Szczegóły promocji: Promocja trwa od 01.12.202...

1 grudnia 2023
Trenerzy

BLACK WEEK

Black Week 2023 w Škoda Auto Szkoła Szczegóły promocji: Promocja t...

24 listopada 2023
Trenerzy

Bezpłatny kurs jazdy na autostradzie

Škoda Auto Szkoła, jako partner Autostrady Wielkopolskiej S.A., zaprasza ...

7 listopada 2023