Baner Baner
Baner Baner
Baner Baner
OFERTA

Promocje

Wyjątkowe okazje

Promocja wakacyjna!
Kupuj taniej w pakiecie

Szkolenia

ostatnio dodane

Promocja!

Safe Driving I stopień

Pełne szkolenie z bezpiecznej jazdy na Škoda Autodrom Poznań, czas: 7 h, grupa 10 os., nowe auta szkoleniowe marki Škoda,...
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
1100  1250 
Najniższa cena szkolenia z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1250 
Promocja!

VIP Safe Driving I stopień

Pełne szkolenie z bezpiecznej jazdy na Škoda Autodrom Poznań, czas: 6 h, grupa 3-4 os., przerwa obiadowa, indywidualny wybór aut,...
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
1575  1790 
Najniższa cena szkolenia z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1790 
Promocja! 314

Safe Driving I + II stopień

Kupując oba stopnie Safe Driving w pakiecie, oszczędzasz ponad 500 zł w stosunku do zakupu obu szkoleń osobno w cenie...
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
 • Tooltip
1999  2500 
Najniższa cena szkolenia z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2500 

SZKOŁA
BEZPIECZNEJ JAZDY

Oferta dla firm

Eventy i wynajem toru

Zapraszamy do udziału w niezapomnianej przygodzie z motoryzacją. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy profesjonalny kompleks edukacyjny, w którego skład wchodzi Škoda Autodrom Poznań oraz Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa Škoda Auto Lab. Najnowocześniejsza infrastruktura kompleksu połączona z posiadającą międzynarodowe certyfikaty kadrą trenerską Škoda Auto Szkoła i flotą zawsze nowych pojazdów marki Škoda, pozwoli uzyskać najlepsze efekty szkoleń dla Twoich kierowców, albo stworzyć niespotykany event dla Twoich kontrahentów.
O NAS
Škoda Autodrom
NASZA FLOTA
Škoda SAFETY LAB
Poprzednie
Następne""
TRENER

TRENERZY

Bezpiecznej jazdy

Poprzedni 1 / 17 Następny

VADEMECUM

Porady naszych trenerów

Kompendium wiedzy, którym będziemy się z Wami dzielić, abyście mogli podnieść swoje bezpieczeństwo oraz poznać wiele nowych, często nigdzie niepublikowanych, porad. Znajdziecie tu sporo ciekawych artykułów, trików motoryzacyjnych i nowoczesnego spojrzenia na technikę jazdy. A to wszystko opisywane przez ekspertów w swojej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem i wieloma międzynarodowymi certyfikatami.
Zachęcamy do częstego zaglądania do tej zakładki, gdyż teksty z nowymi poradami będą pojawiać się w niej regularnie.

Bezpieczna jazda

W tym dziale dowiesz się wszystkiego czego powinieneś wiedzieć o tym jak zwiększyć bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów podczas podróży samochodem.

Eco jazda

Czyli o tym jak obniżyć możesz obniżyć zużycie paliwa, koszty eksploatacji i ubezpieczenia, a jednocześnie podnieść bezpieczeństwo podróży.

Off road

Posiadasz auto terenowe albo SUV-a? Tutaj dowiesz jakie możliwości skrywa w sobie Twój pojazd i jak możesz je wykorzystać nie tylko w terenie.

Elektryki

Tu znajdziesz wszystko to co kierowca lub przyszły użytkownik samochodu elektrycznego powinien wiedzieć. W dziale tym obalimy także wiele popularnych mitów.

Pozostałe triki

Czyli wszystko to, co poprawi komfort podróży, uchroni auto przed niepotrzebnymi awariami, a także pozwoli zaoszczędzić Tobie czas i pieniądze.

Škoda Auto Szkoła to najstarsza i najbardziej utytułowana szkoła bezpiecznej jazdy w Polsce. Jeśli chcesz rozwijać umiejętności pod okiem doświadczonej i profesjonalnej kadry, nie znajdziesz lepszego miejsca. Tor Škoda Autodrom Poznań, na którym odbywają się szkolenia, to nowoczesny ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia na najwyższym poziomie. Dopełnieniem akademii bezpiecznej jazdy Škoda jest Škoda Auto Lab – największe centrum bezpieczeństwa w Europie, na którym znajdziesz między innymi symulator zderzeń czy dachowania.

Škoda Auto Szkoła – zróżnicowana oferta dla fanów motoryzacji

Szkoła doskonalenia jazdy Škoda Auto to kursy na światowym poziomie. Oferujemy zajęcia Safe Driving i szkolenie jazdy defensywnej, dzięki którym podniesiesz swoje bezpieczeństwo na drodze. Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń, sprawdź również kursy Off-road Driving, które nauczą Cię jazdy w trudnym terenie. Dbasz o środowisko? Szkolenie Eco Driving pod okiem certyfikowanego trenera pozwoli Ci jeździć bardziej ekologicznie, a w efekcie wydawać mniej na paliwo.

Jako profesjonalna szkoła doskonalenia techniki jazdy wiemy, jak ważny jest komfort za kierownicą. Właśnie dlatego wszystkie samochody szkoleniowe dostarcza nam marka Škoda. Corocznie wymieniana flota obejmuje najnowocześniejsze modele, takie jak: Kodiaq, Karoq, Superb, Octavia, Octavia RS, Rapid i Fabia. Wybierz nasz ośrodek doskonalenia kierowców, by uczyć się bezpiecznej jazdy w najlepszych warunkach.

Szkoła bezpiecznej jazdy Škoda dla firm i rodzin

Szkoła bezpiecznej jazdy Škoda oferuje szkolenia dostosowane do potrzeb firm. Jeśli chcesz zintegrować zespół lub uczcić dobre wyniki, zaproś współpracowników do Škoda Autodrom Poznań. Twoja firma ma siedzibę poza Poznaniem? Nasz ośrodek szkolenia techniki jazdy jest bardzo dobrze skomunikowany, więc dojazd nie będzie problemem.

Škoda Auto Szkoła to szkoła bezpiecznej jazdy, którą wybierają również klienci prywatni. Szkolenia to świetny pomysł na prezent dla najbliższych, a także oryginalny sposób na spędzenie czasu z rodziną. Centrum Škoda Auto Lab jest dostosowane do najmłodszych i skutecznie zaraża dzieci pasją do motoryzacji.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo jazdy

Nasz ośrodek szkolenia techniki jazdy zatrudnia wyłącznie certyfikowanych trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie za kierownicą. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i masz pewność, że szkolisz się pod okiem prawdziwych zawodowców.

Wybierz Škoda Auto Szkoła i ucz się bezpiecznej jazdy od najlepszych!

WIADOMOŚCI