Twoje szkolenie

Akademia RS

Liczba miejsc: 12

1600 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

1599 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 4

1699 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Akademia RS

Liczba miejsc: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

1600 zł

zalety i opcje

O SZKOLENIU

W ofercie marki Skoda od wielu lat znajdują się modele RS, dlatego do standardowych szkoleń Skoda Auto Szkoła postanowiliśmy dodać szkolenie pod nazwą Akademia RS, które w swoim założeniu ma pokazanie zalet modeli RS. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma od nas w prezencie bon o wartości 150 zł, ważny przez pół roku do wykorzystania na dowolne szkolenie w Skoda Auto Szkoła

SPORTOWA JAZDA NA TORZE

Podczas szkolenia specjalnym gościem będzie rajdowy kierowca Miko Marczyk, który będzie brał czynny udział w szkoleniu. Program szkolenia zawiera m.in.: przedstawienie zalet modeli RS oraz pokazanie różnic między modelami "cywilnymi", a modelami RS. Pokażemy, w jaki sposób odpowiednio wykorzystane nowoczesne systemy elektroniczne (XDS+,ESC SPORT,DSR) pozwalają kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową, ustawioną dokładnie tak samo na każdym, szkoleniu aby rywalizacja była ciągła przez cały cykl. Akademia RS udowodni, że mocne samochody z zacięciem sportowym używane przez świadomych kierowców, z wiedzą jak korzystać z nowoczesnych systemów elektronicznych, dają nie tylko frajdę z jazdy, ale w rękach wyszkolonego kierowcy zapewniają ponadto duże poczucie bezpieczeństwa.

Program szkolenia

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Zadaniem uczestników będzie m.in pokonanie slalomu bramkowego lub slalomu prowadzonego na zmiennej nawierzchni, gdzie nauczą się jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy i jak odpowiednio reagować na różne rodzaje nawierzchni.

Okrąg i Górka

Pokazanie różnicy w napędach 4x4 i 4x2, a także z włączonym i wyłączonym trybem ESC SPORT.

Pokaz dynamiczny 

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu (droga reakcji + hamowanie). Wpływ wzrostu prędkości (30km/h, 50km/h, 70km/h) na moment rozpoczęcia hamowania.

„Szarpak”- Poślizg nadsterowny (zarzucanie tyłem auta)

Jazda przez urządzenie wprowadzające tylną oś pojazdu w poślizg nadsterowny. Zastosowanie różnych metody wyjścia z poślizgu.

Próba sportowa

Pełny adrenaliny i mocnych sportowych wrażeń przejazd z kierowcą rajdowym Mikołajem Marczykiem.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie VIP Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

Automat czy manual

2021-04-20

Jedni mają słabość do automatycznej skrzyni biegów, a drudzy twardo obstawiają przy modelu manualnym. Dowiedź się, która opcja jest dla Ciebie !

więcej

Regulamin promocji miesiąca

2021-04-14

Zapoznaj się ze szczegółami promocji

więcej

Akademia Online SKODA Auto Szkoła

2021-02-11

Nowość w SKODA Auto Szkoła

więcej